tamam
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD 86-1580-1942596 eric_wang@zmsh-materials.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili

 • Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili
 • Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili
 • Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
 • İş türü

  Üretici,Aracısı,İthalatçı,İhracatçı,Şirket ticaret

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Orta Doğu,Afrika,Dünya çapında

 • Yıllık satış

  1000000-1500000

 • Yıl kurulan

  2013

 • İhracat p.c

  70% - 80%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-1580-1942596

Giriş

SHANGHAI ÜNLÜ TİCARET CO. Çin'in en iyi şehri olan Şangay şehrinde bulunur ve fabrikamız 2014 yılında Wuxi şehrinde kurulmuştur.
Malzemelerin çeşitliliğini, malzeme, substrat ve custiomized optik cam parçaları içine almakta uzmanlaşmaktayız. Komponentler elektronik, optik, optoelektronik ve diğer birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, birçok yerli ve yabancı üniversiteler, araştırma kurumları ve şirketler ile yakın işbirliği içinde çalıştık, Ar-Ge projeleri için özelleştirilmiş ürünler ve hizmetler sunduk.
Tüm müşterilerimizle iyi ilişkilerimizi iyi itibarlarımızla sürdürmek vizyonumuzdur .

Geçmiş

Şangay ünlü ticaret co., Ltd. 2013 yılında kurulmuş ve fabrikamızda 2014 Wuxi city.Our ekibi kurulmuş bir profesyonel üreticisi ve ihracatçısı olan yarı iletken substratları sağlayan, optik gofret üretimi ile ilgilidir. Biz uygun ulaşım access.All ürünlerimiz ile shanghai bulunmaktadır Uluslararası kalite standartlarına uygun ve dünya çapında farklı pazarlarda büyük beğeni topluyor. 30'dan fazla çalışanımız var, yıllık satış rakamı 150w USD'yi geçiyor currently ve şu anda dünya çapında üretimimizin 60 exporting'ını ihraç ediyoruz. Üretimin tüm aşamalarında iyi donanımlı tesislerimiz ve mükemmel kalite kontrolümüz, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimiz sonucunda, ürünlerimizin herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir siparişi tartışmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte dünya çapında yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Hizmet

Müşterilerin çizimini takip eden optik lens ve yarı gofret üretiminin yanı sıra optik tasarım ve OEM hizmeti de sunabiliriz.

Ve satış sonrası servisimiz düşünceli, burada olmak için rahat hissedeceksiniz;)

Ekibimiz

Wuxi ince kristal fabrikamız güçlü üretim kapasitesine sahiptir, yurtiçinde en iyi üretim hattına ve esas olarak Çinli ünlü yarı iletken gofret şirketinden araştırmacı ve teknisyen olan mükemmel işçilere sahibiz. yöntem.

Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili 0

Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili 1